//
Ana Sayfa / KAFKASYA / Kadirov’dan ilginç seçim yöntemi

Kadirov’dan ilginç seçim yöntemi

Rus destekli Çeçen devlet başkanı Kadirov, sıra dışı bir yöntemle stratejik gelişim ajansının başkanlık görevini yapacak kişiyi seçti.

Kukla Ramazan Kadırov’un düzenlediği “Komanda” adlı yarışmanın kazananı Düsseldorf’tan gelen Filip Variçenko oldu.

Dün akşam Rossiya 1 TV kanalında yayınlanan programın final bölümünde Çeçenistan’ın kukla Cumhurbaşkanı Ramazan Kadırov, Çeçenistan’ın stratejik gelişim ajansının başkanlık görevini yapacak kazananı açıkladı.

Konu ile ilgili yapılan açıklamada, tüm finalistlerin Çeçenistan’da çalışacakları ve bu kararın Kadırov tarafından alındığı belirtildi.

8 bölümden oluşan “Komanda” programında her bölüm sonunda yarışmadan bir aday elendi. Yarışmacıları ise bizzat Kadırov değerlendirdi.

Rossiya 1 TV kanalından yapılan açıklamada, yarışmaya katılmak için bin kişinin başvurduğu, yarışmacıların sadece Rusya’dan değil; Avrupa, Meksika, Tayland ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden de başvurularda bulundukları belirtildi.

Yarışmaya her meslekten geniş düşünce gücüne ve organize etme yeteneğine sahip kadın ve erkek katılma imkanına sahipti.

Ayrıca, yarışmacılardan iş planlama ve konuşma yeteneğine sahip olmaları bekleniyordu. Finalde 12 kişi yarıştı ve her biri Çeçenistan’ın gelişmesi için kendi fikirlerini öne sürdü. Yarışmayı Almanya’dan gelen bir yarışmacı kazandı.

Ayrıca Kontrol edin

Çeçenistan’dan Suriye’ye polis birliği!

Çeçenistan’ın Rusya kontrolündeki cumhurbaşkanı Ramazan Kadirov, Çeçenler’in Suriye’nin en önemli şehirlerinden Halep’te Rus askeri ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cialis
Yerli Filmler