Ana Sayfa / KÜNYE

KÜNYE

İslam Dünyasından Haberler – News From The Islamic World

İD Haber; tüm terör örgütlerinden ve tüm siyasi-politik uzantılardan ayrık bir vaziyette analizlere ağırlık veren, genel olarak İslam coğrafyalarındaki gündeme ilişkin haberleri önceleyen bir haber sitesidir.

İslam Dünyasından Haberler; bir propaganda sitesi değil, bir “haber” sitesidir.

Sitemizdeki tüm görsel malzeme ve metinler ‘kaynak gösterilerek’ yayınlanabilir.

İD Haber Yayın İlkeleri:

1-)  İD Haber, kurduğu haber dilinde nesnel olmaya özen gösterir. Bizim yaklaşımımızın temelini gerçek bilgiye ulaşmak oluşturur.

2-) İD Haber, haberini verirken taraf tutmamaya özen gösterir.  İşte bu sebeple ne övgü ne de yergi ifadelerinin haber metninde yer almamasına dikkat ederiz.

3-) Bir başka temel ilkemiz ise sansürsüzlüktür. Medyaya hakim olan küresel hegemonya, kendine karşıt gördüğü tüm kesimlerin sesini kısmaya, yok saymaya ve halkların bu sesleri duymamasını sağlamaya çalışmaktadır. Biz, genel ahlaki kriterlere uyduğu ve İslama ters olmadığı sürece her türlü sesin duyurulmasını sayfalarımızda sağladık ve sağlıyoruz.

4-) Bir siyasi uzantının paravan sitesi veya herhangi bir terör örgütünün haber sitesi değiliz. Terörü ve terörizmi tel’in ediyoruz.

5-)  Sitemizdeki haberlere konu olan yapının, kendine verdiği ismi ne ise bizler de haberlerde o ismi kullanmayı tercih ederiz ve onlara bu isimle hitap ederiz.

İD Haber, İslam Dünyasından Haberler.

cialis
Yerli Filmler