//
Ana Sayfa / TÜRKİYE / Reina saldırganı olduğu sanılan kişi konuştu

Reina saldırganı olduğu sanılan kişi konuştu

Gün geçmiyor ki Reina saldırganı olduğu iddia edilen bir kişi daha ortaya çıkmasın.

Dün Pendik’te saldırgan olduğu sanılan bir vatandaşın linç edilmesi ve Hollanda’da saldırgan olduğu zannedilen suçsuz bir şahsın gözaltına alınmasından sonra yeni kişi daha ortaya çıktı.

Basında ‘Reina saldırganı’ olduğu iddiasıyla fotoğrafı yayınlanan Kırgızistan vatandaşı Yahya Maşrapov, açıklama yaptı.

Yahya Maşrapov, kendisiyle ilgili yalan haberler yapan Türk basınını mahkemeye vereceğini söyledi.

Kırgız basınına göre Maşrapov, “Bazı Türk basını benimle ilgili yalan haberler ve bilgiler yazdı. Böylece şahsiyetime, onur ve şerefime, ayrıca da Kırgızistan ve tüm Kırgız halkına zarar verdiler. Yalan haberleri yazan bazı Türk basını olayla ilgili yalanlama haberi de yapmadı. Mahkemeye başvurarak onlardan resmi özür dilemelerini sağlayacağım” diyerek tepkisini dile getirdi.

Dün Kırgızistan Ulusal Güvenlik Komitesi Basın Sözcüsü Rahat Süleymanov, Kırgızistan vatandaşı Maşrapov’un olayla ilgisi bulunmadığını açıklamıştı.

Daha önce, yeni yıl gecesi İstanbul’daki Reina isimli gece kulübünde meydana gelen ve 39 kişinin hayatını kaybettiği saldırının zanlısı olduğu iddiasıyla basında fotoğraf ve videoları yer alan şüphelinin Maşrapov olduğu iddia edilmişti.

Ayrıca Kontrol edin

Başbakan Yıldırım’dan MİT’e tehdit!

Başbakan Yıldırım, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda yaptığı bozkurt işareti için ”80 milyonu kucaklıyoruz, tek istisna …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cialis
Yerli Filmler